Drukarki BROTHER PT Taśmy TZ

Elektrycy

Etykietowanie jest wymogiem przepisów bezpieczeństwa elektrycznego. Nasza oferta dla elektryków została opracowana z funkcjami specjalnymi do większości typowych prac związanych z etykietowaniem. Drukuj etykiety bezprzewodowo ze swojego smartfona za pomocą naszej dedykowanej aplikacji Brother Cable Label Tool.

Infrastruktura sieciowa

Dobre zarządzanie kablami ma kluczowe znaczenie dla centrów danych i organizacji. Drukuj etykiety, które wyraźnie identyfikują kable sieciowe, przełączniki, routery i inne urządzenia, pomagając przyspieszyć instalację i szybko rozwiązywać problemy z siecią, gdy się pojawią.

Biuro

Od małych, kompaktowych modeli podręcznych i stacjonarnych ze zintegrowanymi klawiaturami oraz wyświetlaczami, po modele z możliwością podłączenia do komputerów typu PC i Mac, które mogą również łączyć się oraz drukować etykiety ze smartfona lub tabletu. Drukarki etykiet Brother P-touch pomagają firmom w lepszej organizacji, dzięki wydajnemu etykietowaniu.

Zarządzanie obiektami

Idealne do oznaczania aktywów i tworzenia ważnych znaków bezpieczeństwa oraz instrukcji. Trwałe etykiety P-touch firmy Brother mogą być używane wewnątrz lub na zewnątrz i będą służyć przez wiele lat. Szereg modeli do komputerów stacjonarnych i przenośnych, zapewnia całkowitą wszechstronność w całej organizacji.

Produkty (48)

Cena

od zł      do

Szerokość

od m      do m