Renomowany dystrybutor

Stawiamy na obsługę skoncentrowaną na potrzebach naszych klientów. Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru asortymentu gorąco zapraszamy do kontaktu.
Celer Dystrybutor to firma handlowa, która dostarcza kompletne rozwiązania instalacyjno – budowlane dla branż: energetycznej, przemysłowej i drogowej. Jesteśmy wiodącym polskim dystrybutorem, który zajmuje się sprzedażą certyfikowanych taśm i zapinek ze stali nierdzewnej Band-It.

Dzięki unikalnej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować elastyczną ofertę, która spełnia szereg wymagań klienta.

Wysoka dostępność towaru

Nasz magazyn jest na bieżąco uzupełniany, dlatego znaczna część towaru jest u nas dostępna „od ręki”. Dajemy gwarancję dostarczenia produktu na drugi dzień, jeśli zamówienie zostanie złożone do godz. 12 w dniach od poniedziałku do czwartku. Nie dotyczy to produktów robionych pod konkretną specyfikację klienta jak np. oznakowanie drogowe tradycyjne oraz zwijane bądź elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, jednak i takie zamówienia staramy się obsłużyć w jak najszybszym możliwym terminie nie przekraczającym 7dni roboczych. Nasz towar posiada wymagane certyfikaty oraz licencje i jest pozytywnie postrzegany wśród odbiorców.

Fachowa wiedza

Firma Celer jest wiodącym dostawcą rozwiązań Band-It w Polsce. Posiadamy doświadczenie we współpracy z najlepszymi dostawcami i największymi ośrodkami przemysłowymi w kraju od 1999 roku.

Indywidualne rozwiązania

Oferujemy pomoc w dobrze odpowiednich technologii dopasowanych do potrzeb klienta. Przed złożeniem oferty przeprowadzamy wywiad, na podstawie którego rekomendujemy najefektywniejsze, kompleksowe rozwiązania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.