TABLICE EMALIOWANE ENERGETYCZNE, URZĘDOWE, SZYLDY, OZNAKOWANIE ULIC

Emalia jest prawdopodobnie jedną z najstarszych metod zdobniczych na świecie, już starożytni Egipcjan zdobili nią medaliony i drogocenną biżuterię, przed wiekami była to jedna z najcenniejszych technik inkrustowania: medali, pater, broni w Chinach i średniowiecznej Europie.

Również na początku XX wieku, emaliowanie jest jednym z najczęściej używanych sposobów wykonywania znaków firmowych, pięknych stylowych reklam. Emalią pokrywa się większość naczyń kuchennych.

Jednym słowem; jeśli chcemy mieć trwały, estetyczny, stylowy czy przypominający nostalgiczne reklamy szyld wybierzmy „EMALIĘ”.

Każda tablica wykonana jest wyłącznie metodą „ręczną”; od wycinania w kawałku metalu, poprzez nadawanie mu specjalnego wypukłego kształtu, nakładanie kolejnych warstw farb emalierskich, ręczne wykonanie znaków, napisów aż po wypalanie w temperaturach 800-900°C Tablice emaliowane wybierają klienci którzy chcą mieć produkt bardzo trwały:

– TABLICE ENERGETYCZNE
– TABLICE URZĘDOWE I SZYLDY
– OZNAKOWANIE ULIC

oraz estetyczny stylowy (najczęściej klienci w Europie Zach.) Tablica emaliowana może być oryginalnym dodatkiem w kampanii reklamowej oraz podkreśleniem prestiżu firmy bądź produktu.